Андрій Ярмоленко перервав свою відмінну серію в Боруссії ... (відео)

23.05.2018 06:59
Півзахисник збірної України відіграв за дортмундців тайм в останньому матчі команди в сезоні-2017/2018
Андрій Ярмоленко

Фото East News

Сьогодні рано вранці в Лос-Анджелесі відбувся товариський матч, в якому однойменний ФК приймав дортмундську Боруссію нашого Андрія Ярмоленко. Українець вийшов на поле відразу після перерви, а сама зустріч завершилася внічию - 1: 1. На жаль, нашому атакуючому півзахиснику не вдалося продовжити свою відмінну голеадорскую серію в контрольних поєдинках свого клубу. Нагадаємо, що в двох попередніх товариських зустрічах Боруссії поспіль, Ярмоленко вдавалося відрізнятися забитими м'ячами. На цей раз, єдиний гол на рахунку Максиміліана Філіпа ... Тепер для Андрія клубний сезон офіційно завершено. За словами самого футболіста, 25 травня він вже прибуде до табору національної команди. https://youtu.be/FhgRiXT-HRc