Андрій Ярмоленко допоміг Вест Хему зробити епічний камбек в чемпіонаті Англії

18.10.2020 21:22

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко допоміг Вест Хему відіграти три м'ячі в матчі з Тоттенхемом

фото whufc.com

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко почав поєдинок 5-го туру чемпіонату Англії Тоттенхем - Вест Хем на лавці запасних.

Матч почався для «молотобійців» як не можна гірше. Вже до 16-й хвилині гості програвали з рахунком 0: 3. Такі безрадісні цифри для підопічних Девіда Мойєса протрималися майже до самого кінця зустрічі.

Андрій Ярмоленко з'явився на полі на 77-й хвилині і допоміг своїй команді зробити епічний камбек. Хоча сам українець результативними діями не відзначився, його партнери змогли зрівняти рахунок і врятувати, здавалося, безнадійний поєдинок - 3: 3.

Чемпіонат Англії. Прем'єр Ліга. 5 тур

Тоттенхем - Вест Хем - 3: 3 (3: 0)

Голи: Сон Хон Мін (1), Кейн (8,16) - Бальбуени (82), Санчес (85, автогол), Лансіні (90 + 4).

Зінедін Зідан: «Ми постараємося зробити все можливе, щоб виграти наступний матч в Лізі чемпіонів»

На ваш погляд, як завершиться матч першого туру групового раунду Ліги чемпіонів Динамо - Ювентус, який відбудеться 20 жовтня в Києві?

• перемогою Ювентуса (39%, проголосувало: 70)