Андрій Ярмоленко допоміг Вест Хему здобути першу перемогу в новому чемпіонаті Англії

24.08.2019 17:54
Сьогодні Андрій Ярмоленко вперше в сезоні вийшов в стартовому складі Вест Хема на поєдинок англійської Прем'єр-ліги
Андрій Ярмоленко

фото whufc.com

В рамках третього туру АПЛ Вест Хем Андрія Ярмоленко на виїзді зустрічався з Уотфордом. Атакуючий півзахисник збірної України вийшов в стартовому складі гостей, відіграв до 56 хвилини, а сам поєдинок завершився перемогою його команди з рахунком 3: 1, яка стала першою для Молотобойців в цьому чемпіонаті. Відзначимо, що в кінці першого тайму українець мав можливість забити, але м'яч після його удару відбила штанга воріт господарів поля. Маючи в активі 4 очки, Вест Хем поки займає 13 місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги.

«Слава Україні!»: Футболісти національної збірної привітали країну з Днем незалежності (відео)

7 вересня в Вільнюсі збірна України проведе матч відбору Євро-2020 проти команди Литви. Як, на ваш погляд, завершиться цей поєдинок?

• перемогою України (91%, голосів: 1 654)