Андрій Ярмоленко отримав важку травму в поєдинку проти Тоттенхема

20.10.2018 17:54
Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко залишив поле на медичному електрокарі на 40-й хвилині поєдинку Вест Хема з Тоттенхемом Андрій Ярмоленко вийшов на поле з перших хвилин поєдинку в Лондоні між Вест Хемом і Тоттенхемом. На жаль, цей поєдинок виявився дуже невдалим для українця.  На 38-й хвилині матчу Ярмоленко дуже невдало оступився в штрафний суперника. Пошкодження виявилося серйозним і наш співвітчизник змушений був покинути поле на медичному електрокарі. Є підозра або на травму ахіллового сухожилля або голеностопа. Замість Ярмоленко вийшов Грейді Діангана.  Сам же поєдинок завершився поразкою «молотобійців» з рахунком 0: 1. Ну, а українських шанувальників футболу тепер найбільше цікавлять новини з лазарету Вест Хема. Тим часом в чемпіонаті Туреччини Акхісар Євгена Селезньова зазнав принизливої ​​поразки на виїзді від Касимпаша. П'ять сухих м'ячів відвантажив суперник в ворота команди українця. Селезньов провів на полі всі 90 хвилин, але результативними діями не відзначився.

Квитки на матч Словаччина - Україна можна купити до 1 000 гривень за штуку

Вибираємо кращого українського гравця в матчі Україна - Чехія (зазначте не більше трьох кращих гравців, порядок місць значення не має)

• Малиновський Руслан (33%, голосів: 1 976)
  • Пятов Андрій (23%, голосів: 1 367)