Андрій Ярмоленко отримав пошкодження, а його Вест Хем вилетів з Кубка Англії

09.02.2021 23:03

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко отримав пошкодження на початку другого тайму матчу Кубка Англії

фото whufc.com

Вест Хем Андрія Ярмоленко в поєдинку 1/8 Кубка Англії на Олд Траффорд поступився Манчестер Юнайтед в додатковий час.

Наставник «молотобійців» Девід Мойес випустив українця з перших хвилин зустрічі. Результативними діями Ярмоленка не відзначився, а на 48-й хвилині отримав ушкодження. Після надання нашому співвітчизнику медичної допомоги, він повернувся на поле, через чотири хвилини попросив заміну.

Основний час матчу завершився внічию - 0: 0, а в додатковий Скотт Мактоміней приніс перемогу підопічним Уле-Гуннар Сульшера.

У підсумку, 0: 1 і Вест Хем вилетів з Кубка Англії.

Кубок Англії. 1/8 фіналу

Манчестер Юнайтед - Вест Хем - 1: 0 (0: 0, 0: 0) в доп. час

Гол: Мактоміней (98).

Відзначимо, що жеребкування чвертьфіналу Кубка Англії відбудеться ввечері 11 лютого. Матчі цієї стадії відбудуться 19--21 березня.

Сalcioatalanta: «Захисники Торіно не церемонилися з Русланом Малиновським ...» (відео)