Андрій Ярмоленко відіграв півгодини в поєдинку Вест Хема з Атлетиком в Betway Cup

03.08.2019 17:53
Український півзахисник Андрій Ярмоленко з'явився на полі у другому таймі товариського матчу між Вест Хемом і Атлетиком

фото whufc.com

Англійська Вест Хем продовжує підготовку до старту сезону. Сьогодні «молотобійці» провели поєдинок Betway Cup з Атлетиком з Більбао. Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко вийшов на поле на 65-й хвилині гри. На той час рахунок був уже 2: 2. З появою нашого співвітчизника результат в основний час не змінився - матч так і закінчився внічию. У серії пенальті сильнішими виявилися іспанці - 4: 2. Один з післяматчевих одинадцятиметрових в складі Вест Хема реалізував Андрій Ярмоленко.

Суперником Маріуполя в 3-му відбірковому раунді Ліги Європи буде голландський АЗ

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів київське Динамо зіграє з Брюгге (6 серпня - в Бельгії і 13-го - в Києві). На ваш погляд, чи зуміє наша команда пройти далі?

• Так (68%, голосів: 1 937)