Андрій Ярмоленко відзначився забитим м'ячем у товариському матчі Вест Хема (відео)

29.08.2020 16:54
Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко відкрив рахунок в товариському поєдинку Вест Хема з Брентфорд

фото whufc.com

Хавбек збірної України Андрій Ярмоленко вийшов на поле в стартовому складі Вест Хема на товариський поєдинок з Брентфорд. Вже на 5-й хвилині матчу наш співвітчизник відкрив рахунок. Отримавши відмінну передачу, Ярмоленко увірвався в штрафну суперника і ударом в дальній кут переграв воротаря.
Більше результативних дій Андрій не зробив, а в перерві був замінений на Феліпе Андерсона. Сам матч завершився з рахунком 2: 1 на користь «молотобійців». Завтра півзахисник прибуде в розташування збірної України.

Олександр Сирота: «Був у шоці, коли дізнався про виклик до збірної України»

На ваш погляд, яке місце в своїй групі Ліги націй-2020/2021, в якій суперниками нашої команди стануть Німеччина, Іспанія і Швейцарія, займе збірна України?

• Третє (61%, голосів: 4 778)
  • Друге (20%, голосів: 1 543)
  • четверте (15%, голосів: 1 171)