17.10.2017 23:11
Наполі дав бій Городянам Пепа Гвардіоли, але повернувся з Манчестера з порожніми руками
Ярмоленко

Фото East News

Ігровий день приніс відразу кілька несподіваних результатів, і нічия дортмундської Боруссії в виїзному поєдинку проти АПОЕЛа - один з них. Починали Джмелі, як і належить, впевнено і активно. Непогано виглядав Андрій Ярмоленко, який відзначився двома потенційно небезпечними ударами в дебюті поєдинку: з правого - мимо, з лівої - заблокований. Але позиційні атаки гостей не приносили успіху, м'яч рідко летів у ворота, і німці скиснули. Після перерви Ярмоленко сильно збавив оберти своєї активності, і був замінений на 82-й хвилині, оскільки рахунок на той час був нічийним, а жовто-чорним потрібна була тільки перемога.

Кіпріоти сиділи в засідці - і таки висиділи. Провал гостей в захисті, помилка Бюркі - і Поті вивів кіпріотів вперед! Джмелі зрівняли після кутового - відзначився підключився до розіграшу стандарту Папастатопулос. Фінальний штурм не приніс успіху німцям - вони могли вирвати перемогу, але могли і програти ... У цій же групі Н Реал розійшовся миром з Тоттенхемом в Мадриді, а Кріштіану Роналду, який реалізував пенальті, довів лік голам у Лізі чемпіонів до 110-ти! У групі F Наполі, пропустивши два швидкі голи у виїзному поєдинку проти МанСіті не "викинув рушник на ринг», бився, заробив два пенальті, один з яких реалізував. Але перемога Городян - справедлива і заслужена, вони помітно перевершували опонента. У групі Е на перше місце вийшов Ліверпуль, випоровшій на виїзді Марібор, а головною сенсацією можна вважати прорив Бешикташа в квартеті G. Турки здобули третю перемогу поспіль, причому виграли і в Порту, і в Монако! 100-відсотковий результат Черних орлів і комфортний відрив від конкурентів вражають! 17.10.2017

Група E

Марібор - Ліверпуль - 0: 7 (Фірміно, 4, 54, Коутіньйо, 13, Салах, 19, 40, Окслейд-Чемберлен, 86, Александер-Арнольд, 90). Спартак - Севілья - 5: 1 (Промес, 18, 90, Мельгарехо, 58, Глушаков, 67, Луїс Адріано, 74 - К'яра, 30).
    И В Н П М О
1 ЛІВЕРПУЛЬ 3 1 2 0 10-3 5
2 СПАРТАК 3 1 2 0 7-3 5
3 Севілья 3 1 1 1 6-7 4
4 Марибор 3 0 1 2 1-11 1

Група F

Фейеноорд - ШАХТАР - 1: 2 (Бергейс, 8 - Бернард, 24, 54). На 75-й хвилині вилучений Ракицький (Ш). Манчестер Сіті - Наполі - 2: 1 (Стерлінг, 9, Габріел Жезус, 13 - Діавара, 73, з пенальті). На 38-й хвилині Мертенс (Н) не реалізував пенальті.
    И В Н П М О
1 МАНЧЕСТЕР СІТІ 3 3 0 0 8-1 9
2 ШАХТАР 3 2 0 1 4-4 6
3 Наполі 3 1 0 2 5-5 3
4 Феєноорд 3 0 0 3 2-9 0

Група G

Монако - Бешикташ - 1: 2 (Фалькао, 30 - Тосун, 34, 55). РБ Лейпциг - Порту - 3: 2 (Орбан, 8, Форсберг, 38, Огюстен, 41 - Абубакар, 18, Маркано, 44).
    И В Н П М О
1 Бешикташ 3 3 0 0 7-2 9
2 РБ Лейпциг 3 1 1 1 4-5 4
3 Порту 3 1 0 2 6-6 3
4 Монако 3 0 1 2 2-6 1

Група H

АПОЕЛ - Боруссія Д - 1: 1 (Поті, 62 - Папастатопулос, 67). Реал - Тоттенхем - 1: 1 (Кріштіану Роналду, 43, з пенальті - Варан, 28, автогол).
    И В Н П М О
1 РЕАЛ 3 2 1 0 7-2 7
2 ТОТТЕНХЕМ 3 2 1 0 7-2 7
3 Боруссія Д 3 0 1 2 3-7 1
4 АПОЕЛ 3 0 1 2 1-7 1

Як Бернард зварив кашу в Казані. Шахтар вийшов на друге місце в групі!

Вибираємо кращого українського гравця в матчі Україна - Хорватія (зазначте не більше трьох кращих гравців, порядок місць значення не має)

• Коноплянка Євген (27%, голосів: 2 441)
  • Караваєв Олександр (13%, голосів: 1 198)
  • Ярмоленко Андрій (10%, проголосувало: 893)