Андрій Ярмоленко не допоміг Вест Хему уникнути поразки в чемпіонаті Англії

05.10.2019 20:35
Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко відіграв 78 хвилин за Вест Хем в матчі проти Крістал Пелас, але відзначився лише жовтою карткою

фото whufc.com

Український півзахисник Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі Вест Хема в поєдинку 8-го туру чемпіонату Англії проти Крістал Пелас. У цьому матчі нашому співвітчизнику не вдалося відзначитися результативними діями, а його команда поступилася з рахунком 1: 2. Більш того, на 44-й хвилині Ярмоленко отримав жовту картку. На 78-й хвилині Мануель Пеллегріні замінив Андрія на Джека Уїлшир. Заміна не дуже посилила гру молотобійців. Рахунок був 1: 1, а вирішальний м'яч господарі пропустили на 87-й хвилині. Після восьми турів Вест Хем з 12 очками займає сьому сходинку в турнірній таблиці чемпіонат Англії.

АЕК Дмитра Чигринського зіграв внічию

Дмитро Чигринський відіграв весь матч в чемпіонаті Греції, де його АЕК на виїзді грав з Ларисою. Українець провів на полі весь матч, але результативними діями не відзначився. Сам поєдинок завершився з рахунком 0: 0. АЕК знаходиться на четвертому місці в чемпіонаті Греції.

ЗМІ Бельгії: «Олександрія виявилася слабкою тільки на папері»

Скільки, на ваш погляд, набере очок збірна України в матчах відбору Євро-2020 з Литвою (11 жовтня, Харків) і Португалією (14 жовтня, Київ)?