Андрій Ярмоленко не використав два хороших моменти в матчі першості Англії

08.07.2020 20:57
Нападаючий збірної України Андрій Ярмоленко відіграв 62 хвилини в поєдинку чемпіонату Англії між Вест Хемом і Бернлі

фото whufc.com

У домашньому поєдинку 34-го туру чемпіонату Англії Вест Хем Андрія Ярмоленко зустрічався з Бернлі. Український півзахисник потрапив в стартовий склад «молотобійців» і провів на полі. Ярмоленко активно провів перший тайм і двічі мав можливість відзначитися. На 36-й хвилині українець отримав м'яч в штрафній і завдав хороший удар по воротах, але захисник виніс м'яч із стрічки. А на 42-й хвилині Андрій знову класно пробив з меж штрафного. Однак Нік Поп парирував цей найнебезпечніший удар в правий кут воріт.  Зате ось Бернлі своїх суперників не пробачив і Джей Родрігес відкрив рахунок в матчі.  Після перерви Ярмоленко був не настільки активний і Девід Мойес на 62-й хвилині замінив його на Себастьєн Хаппера. Його партнери виправити становище не змогли. 0: 1 - поразка «молотобійців». Після це поєдинку Вест Хем знаходиться на 16 місці в турнірній таблиці, маючи в активі 31 очко.