Андрій Шевченко: «Україна заслуговує на компліменти за другий тайм в Італії»

10.10.2018 23:44
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував нічию синьо-жовтих в товариському матчі проти збірної Італії (1: 1), який відбувся 10 жовтня в Генуї

Фото Павла Кубанова

Головний тренер гостей Андрій Шевченко пояснив, чому українці у другому таймі матчу з Італією зіграли краще, ніж в першому. - Дякую за теплий прийом в Італії. Важливо, що збірна Італії приїхала в Геную підтримати місто і людей після трагедії, яка сталася влітку. Це був хвилюючий момент, коли глядачі в середині матчу аплодували, а весь стадіон стояв. Наша команда не дуже добре грала в першому таймі і не заслуговує на компліменти, Італія була сильнішою. У другому таймі ми вже виглядали краще і діяли компактніше. І навіть після пропущеного гола знайшли в собі сили зрівняти рахунок Для мене дуже почесно і престижно представляти збірну України і знаходиться тут в Італії. Радий і задоволений сьогоднішньою грою і результатом матчу в Генуї. Ми їдемо до Харкова, там проведемо повний аналіз цієї гри. Є травми у деяких гравців, тому перед матчем з Чехією ми повинні оцінити їх стан. Подивимося, наскільки серйозні поврежденіяу хлопців і потім будемо приймати рішення про їх участь на матч в Харкові. Подивимося, хто буде готуватися, можливо, когось довизовем.

Роберто Манчіні: «Ми задоволені грою, але незадоволені результатом матчу з Україною»