Андрій Шевченко: «Незадоволений контролем гри в нашому виконанні»

23.03.2018 23:37
Головний тренер національної збірної України прокоментував нічийний результат спарингу з Саудівською Аравією

Фото Павла Кубанова

Сьогодні в іспанській Марбельї синьо-жовті розійшлися миром з аравійцями - 1: 1. При цьому українська команда цілком могла виграти, але упустила чимало шансів в обох таймах. Про це говорить і наставник нашої збірної Андрій Шевченко, який виступив на післяматчевій прес-конференції. - Що стосується гри, то у нас було достатньо шансів, щоб здобути перемогу в цьому матчі. Нами було створено кілька гольових моментів. Але в тому, що стосується контролю гри, контролю м'яча, я не дуже задоволений діями підопічних. Пропустили зі стандарту, тому що не дуже добре контролювали події на полі. Хоча я робив акцент саме на тому, що ми повинні були діяти дуже акуратно, не втрачати своїх гравців. Будемо розбиратися. Повторюся, і в першому таймі, і в другому у нас було достатньо моментів, щоб вирішити долю поєдинку на свою користь. Але якби ми навіть перемогли, я б все одно залишився незадоволений контролем гри в нашому виконанні. «Довелося вносити корективи в тренування» - Тепер ви відправите гравців на допомогу молодіжної збірної? - Подивимося, в якому стані перебувають ті футболісти «молодіжки», які сьогодні грали, а також ті, які не виходили на поле. Думаю, три або чотири збірки завтра відбудуть в розташування команди U-21. - Наскільки ви задоволені тим, як пройшли тренування на зборі? Погода не завадила, адже на цей раз був дощ? - Дійсно, через складні умови не вдалося провести саме ті тренування, які ми планували. Довелося вносити деякі корективи. Хотілося більшого, але дорікати не можна, адже це погода ... Наступний товариський матч збірна України проведе проти команди Японії 27 березня. Гра відбудеться в бельгійському Льєжі о 15.20 за київським часом.

Крутий поворот: збірна Японії врятувала поєдинок з Малі на останніх секундах матчу