Андрій Лунін вперше зіграв за Леганес з березня і пропустив два голи

12.05.2019 20:32
Український голкіпер Андрій Лунін провів свій шостий матч в складі іспанського Леганесі

фото marca.com

Воротар збірної України Андрій Лунін вийшов в основному складі Леганесі на домашній поєдинок проти Еспаньола. Цей матч став шостим для нашого співвітчизника в футболці цієї команди.  На жаль, врятувати підопічних Маурісіо Пеллегріно від поразки український кіпер не зміг. Два м'ячі у його ворота забив Борха Іглесіас - на 35-й і 71-й хвилинах. Причому, останній м'яч він відправив у ворота Луніна з одинадцятиметрової позначки. Зауважимо, що весь другий тайм господарі грали вдесятьох.  Після поразки з рахунком 0: 2 Леганес займає 12 рядок у турнірній таблиці.

Донецький Шахтар знаходиться за півкроку від третього поспіль чемпіонства України

Хто, на ваш погляд, стане переможцем Ліги чемпіонів-2018/2019?

• Ліверпуль (88%, голосів: 2 477)