Андрій Лунін вперше відіграв весь матч в іспанській Ла Лізі

23.11.2018 22:50
Голкіпер збірної України Андрій Лунін вперше вийшов в основному складі Леганесі в поєдинку чемпіонату Іспанії

фото screenshot

Український воротар Андрій Лунін вперше вийшов на поле з перших хвилин матчу першості Іспанії. У поєдинку 13-го туру Ла Ліги його Леганес брав Алавес. У першому таймі роботи у Андрія було відверто небагато. Гості завдали три удари в площину його воріт, але два з них були відверто слабкими, а третій блокували захисники. Єдиною помарки Луніна став не дуже впевнений вихід на 21-й хвилині. Після стандарту він спробував вийти на перехоплення, але промахнувся. Втім до удару справа так і не дійшла. Тим часом, в атаці Леганес досяг успіху і Юссеф Ен-Несері відкрив рахунок.   Другий тайм почався для Луніна ще з однієї помилки. Молодий воротар пішов в обведення поблизу свого штрафного і дивом не втратив м'яч. Сама гра йшла, в основному, на половині Алавеса і наш голкіпер рідко вступав у гру. На 79-й хвилині він впевнено зіграв на виході і був нагороджений оплесками. Його візаві Фернандо Пачеко тим часом працював з повним навантаженням, але помилок більше не допустив. В результаті, матч так і завершився з рахунком 1: 0 на користь підопічних Маурісіо Пеллегріно, а Лунін залишився «сухим». Після цього матчу Леганес набрав 13 очок і знаходиться на 16 місці в іспанській першості. У наступному турі Лунін з партнерами на виїзді зіграють з Вальядолідом.

Сайт Шальке дав характеристику діям Євгена Коноплянки в матчі з турками

Вибираємо кращого українського гравця в матчі Туреччина - Україна (зазначте не більше трьох кращих гравців, порядок місць значення не має)

• Андрій Лунін (17%, проголосувало: 944)
  • Віталій Миколенко (14%, проголосувало: 787)