Андрій Лунін знову не пропустив за Ов'єдо, але заробив жовту картку в матчі іспанської Сегунди

01.07.2020 21:32
Три сейви Андрія Луніна допомогли Ов'єдо здобути десяту перемогу в нинішньому розіграші іспанської Сегунди

фото realoviedo.es

Голкіпер збірної України Андрій Лунін відстояв на нуль в домашньому поєдинку 37-го туру іспанської Сегунди між Ов'єдо і Мірандеса.  Наш воротар надійно відіграв в цьому матчі, відбивши всі три удари в площину воріт своєї команди. Ще двічі Луніна пробачили суперники, промахнувшись з вигідних позицій.  Натомість господарі свій чуть-ли не єдиний шанс використали на всі сто. На 40-й хвилині Альфредо Ортуно реалізував пенальті і приніс перемогу Ов'єдо - 1: 0. Відзначимо, що на 89-й хвилині Лунін отримав жовту картку за затягування часу. Після цього успіху підопічні Хосе Анхеля Сіганда покинули зону вильоту і з 44 очками перебувають на 17-му місці в іспанській Сегунді.

Олександр Рябоконь: «Десна села на хвіст своїм конкурентам»

8 липня в Харкові на стадіоні Металіст (21.30) відбудеться фінальний матч Кубка України-2019/2020 року, в якому зіграють київське Динамо і полтавська Ворскла. Хто, на ваш погляд, стане володарем трофея?