Андрій Лунін зіграв цілий тайм за Реал у секретному товариському матчі

16.09.2020 07:01
Мадридський Реал провів єдиний контрольний поєдинок в міжсезоння-2020/2021

фото realmadrid.com

Вчора мадридський Реал провів контрольний / товариський матч проти Хетафе, обігравши суперника з рахунком 6: 0. Вершкові огорнули зустріч туманом, що не опублікував ні складів, ні авторів голів, ні, власне, навіть результату. Втім, як відомо, шило в мішку втаїти складно. Особливо в Іспанії, де спортивна преса практично завжди отримує потрібну їй інформацію. Так, по повідомленням Marca, Реал провів зустріч двома різними складами. Всі голи були забиті в першому таймі. Їх авторами стали Карім Бензема (покер), Серхіо Рамос і Аррібас з молодіжного складу мадридського клубу. У першому таймі ворота команди Зідана захищав Тібо Куртуа, а після перерви місце бельгійця зайняв воротар збірної України Андрій Лунін. Як ви зрозуміли, наш хлопець відіграв на нуль. Перший офіційний матч Реал проведе в рамках другого туру Ла Ліги 20 вересня на виїзді проти Реал Сосьєдаду.

У бельгійському клубі Богдана Михайличенко спалах коронавируса

На ваш погляд, яке місце в своїй групі Ліги націй-2020/2021, в якій суперниками нашої команди стануть Німеччина, Іспанія і Швейцарія, займе збірна України?

• Третє (61%, голосів: 4 778)
  • Друге (20%, голосів: 1 543)
  • четверте (15%, голосів: 1 171)