Андрій Лунін пропустив, але його Ов'єдо здобув перемогу в іспанській Сегунді

08.07.2020 21:27
Єдиний м'яч у ворота Андрія Луніна не завадив його Ов'єдо взяти три очки в іспанській Сегунді

фото realoviedo.es

Воротар збірної України Андрій Лунін звично зайняв місце у воротах свого Ов'єдо в домашньому поєдинку 39-го туру іспанської Сегунди проти Лас-Пальмаса. У першому таймі наш голкіпер діяв впевнено і зберіг свої ворота в недоторканності, а ось Альфредо Ортуно вивів господарів вперед. Через п'ять хвилин після початку другої половини гри Марко Сангальі подвоїв перевагу Ов'єдо.  До цього моменту Лунін встиг зробити три сейви, але ось четвертий удар в створ виявився йому не під силу. Проте його клуб переміг 2: 1 і покинув зону вильоту. За три тури до закінчення нинішньої першості Ов'єдо займає 17 рядок у турнірній таблиці.

Юрченко та Третьяков вирвалися в лідери: хто найчастіше пробивав пенальті в чемпіонаті України