Андрій Лунін пропустив двічі, але його Ов'єдо все ж переміг в іспанській Сегунді

12.07.2020 23:45
Українському голкіперу Андрію Луніну не вистачило лічених хвилин, щоб зберегти свої ворота в недоторканності в гостьовому матчі Ов'єдо в Сегунді

фото realoviedo.es

Надійна гра воротаря збірної України Андрія Луніна допомогла його Ов'єдо піднятися на чотири рядки вгору в турнірній таблиці другого дивізіону чемпіонату Іспанії.  У 40-му турі Сегунди підопічні Хосе Анхеля Сіганда на виїзді переграли Сарагосу з рахунком 4: 2. Два м'ячі гості забили в першому таймі гри і два в другому. Наш голкіпер провів у воротах своєї команди весь поєдинок і тричі виручив партнерів в небезпечних ситуаціях. Однак уже в компенсований час йому довелося двічі капітулювати. Спочатку ворота Луніна розстріляли з близької відстані, а буквально через хвилину арбітр призначив пенальті на користь Сарагоси. Допомогти своїй команді Андрій виявився безсилий. Після цієї перемоги Ов'єдо займає 14-у позицію в Сегунді, маючи в активі 50 очок. За два тури до закінчення першості команду відділяє від зони вильоту чотири пункти.

Руслан Малиновський в матчі з Юве: кращий за кількістю єдиноборств, 100% точних передач