Андрій Лунін відбив пенальті в поєдинку з мадридським Атлетіко (відео)

09.03.2019 18:12
У чемпіонаті Іспанії Андрій Лунін і Василь Кравець відіграли весь поєдинок за Леганес проти мадридського Атлетіко

фото cdleganes.com

Українці Андрій Лунін і Василь Кравець потрапили в основний склад Леганесі у виїзному поєдинку 27-го туру першості Іспанії проти Леганесі.  Долю матчу вирішив єдиний гол півзахисника господарів Сауля Ньігес на 50-й хвилині. Арбітр зустрічі поставив пенальті в ворота гостей. Сауль вдарив, Лунін відбив, але сам же б'є першим встиг на добивання.  https://streamable.com/g21jc Більше забитих м'ячів глядачі в цьому матчі не побачили. 1: 0 на користь Атлетіко. І Кравець, і Лунін відіграли весь ігровий час. Після цієї поразки Леганес з 33 очками залишився на 13-му місці в чемпіонаті Іспанії.  Український захисник Олександр Сваток зіграв 85-ть хвилин в матчі чемпіонату Хорватії Славен Белупо - Хайдук. Незважаючи на те, що наш співвітчизник результативними діями не відзначився, проте допоміг Сплітський команді здобути перемогу - 2: 1. Хайдук знаходиться на п'ятому місці в першості Хорватії.

Transfermarkt.de назвав ім'я найдорожчого футболіста планети. Він грає у Франції!

В 1/8 фіналу Ліги Європи київське Динамо 7-го і 14 березня зустрінеться з Челсі. На Ваш погляд, чи зуміє українська команда пробитися в чвертьфінал турніру?