Андрій Лунін відбив пенальті в поєдинку іспанської Сегунди (відео)

17.06.2020 21:24
Воротар збірної України Андрій Лунін відбив удар з одинадцятиметрової позначки в матчі Сегунди між Ов'єдо і Депортіво

фото realoviedo.es

Воротар збірної України Андрій Лунін став одним з героїв матчу 33-го туру іспанської Сегунди, в якому його Ов'єдо брав Депортіво з Ла-Коруньї. За рахунку 1: 0 на користь господарів арбітр матчу угледів порушення в штрафній Ов'єдо і вказав на точку. Однак удар Емре Чолак український воротар відбив у відмінному кидку.
Під завісу першого тайму підопічні Хосе Зіганди подвоїли свою перевагу, але буквально через хвилину навіть Лунін виявився безсилий допомогти своїй команді. Удар Сабіна бісіклетой був просто чудовий --- 2: 1. А на 59-й хвилині помилка захисту призвела до того, що півзахисник Депортіво Перу Ноласкоаін розстріляв ворота Луніна практично в упор - 2: 2. З таким рахунком матч і завершився. Після цієї нічиєї Ов'єдо розташовується на 20-му місці в турнірній таблиці Сегунди.

Сергій Ребров другий рік поспіль привів Ференцварош до чемпіонства Угорщини!