Андрій Лунін відбив пенальті і вивів Леганес в 1/8 Кубка Іспанії (відео)

04.12.2018 22:20
Голкіпер збірної України Андрій Лунін зробив маленький подвиг, відбивши пенальті в матчі Кубка Іспанії Райо Вальєкано - Леганес

фото cdleganes.com

Український воротар Андрій Лунін став справжнім героєм матчу у відповідь 1/16 Кубка Іспанії між Райо Вальєкано і Леганесі. Відзначимо, що Маурісіо Пеллегріно в нинішньому сезоні всього в четвертий раз довірив українцеві місце в воротах свого клубу.  У першому матчі була зафіксована нічия 2: 2 і в гостях Леганесі потрібна була або перемога, або більш результативна нічия. Гості повели в рахунку вже на 17-й хвилині після автоголу Еміліано Веласкеса.  А на 33-й хвилині настав момент істини для Андрія Луніна. Арбітр призначив пенальті у ворота підопічних Маурісіо Пеллегріно. До м'яча підійшов Бебе, який завдав удару практично по центру воріт. Наш воротар відчув це рішення і відбив одинадцятиметровий.   https://youtu.be/Y1JxhAt3hsM Після цього господарі ще не раз створювали небезпечні моменти, завдавши по воротах Луніна в цілому 16 ударів. П'ять з них припали у ворота і записані на рахунок українця, як сейви. Особливо добре діяв Андрій на останній хвилині, коли відбив удар Бебе з меж штрафного.  Відзначимо також, що на 69-й хвилині за затягування часу Лунін отримав жовту картку. Проте, багато в чому завдяки його зусиллям Леганес переміг 1: 0 і вийшов в 1/8 Кубка Іспанії.