Андрій Лунін відбив два пенальті і вивів Вальядолід в 1/16-ю Кубка Іспанії (відео)

11.01.2020 23:48
Голкіпер збірної України Андрій Лунін блискуче проявив себе в серії післяматчевих пенальті в поєдинку 1/32 Кубка Іспанії Марбелья - Вальядолід

фото realvalladolid.es

Український голкіпер Андрій Лунін вдруге зайняв місце у воротах Вальядоліда і знову це сталося в Кубку Іспанії. У матчі 1/32 фіналу «біло-фіолетові» на виїзді грали з Марбельї. У своєму першому поєдинку проти Толоси з четвертої ліги першості Іспанії Лунін відіграв на нуль. Проти Марбельї, яка виступає в Сегунді В, цього зробити не вдалося. На 39-й хвилині першого тайму Пауло Вітор завдав потужного удару метрів з 25-ти і м'яч врізався під поперечину воріт Луніна. Допомогти своїй команді наш голкіпер не зумів. А ось на 51-й хвилині українець врятував Вальядолід від другого голу, вигравши дуель один на один у форварда Марбельї. На 89-й хвилині вже за рахунку 1: 1 Лунін знову відзначився відмінним сейвом. Гра перейшла в овертайм, в якому забитих м'ячів глядачі не побачили. Справа дійшла до серії пенальті. Перший же удар гравця Марбельї Лунін взяв граючи, так як м'яч був спрямований прямо по центру воріт. Другий витяг в кидку в кут і, хоча пропустив третій, двох відбитих вистачило, щоб вивести «біло-фіолетових» в 1/16 фіналу Кубка Іспанії - 1: 1 (4: 1 по пенальті). https://www.youtube.com/watch?v=jtzhj4tgFRQ

Тепер забиває навіть з кутових. Топ-5 голів Тоні Крооса за Реал (відео)