Андрій Демченко: «У Києві Динамо потрібно дивувати Аякс»

23.08.2018 14:20
Екс-півзахисник Аякса Андрій Демченко вважає, що у киян є шанси на обшщій успіх в протистоянні голландським клубом

фото ajax.nl

Колишній нападаючий Аякса Андрій ДЕМЧЕНКО для команди1 підвів підсумок виїзного матчу київського Динамо проти амстредамцев в рамках плей-офф раунду Ліги чемпіонів. Андрій, ому, на ваш погляд, Динамо пропустило такий швидкий гол в Амстердамі? - Не дивно, що Аякс потужно почав матч. Команда грала при рідних трибунах. Вони завжди в домашніх стінах намагаються грати в атакуючій футбол. З боку Динамо сталася ланцюг помилок. Крайній захисник і опорний хав не розібралися, хто повинен був грати щільніше. Не можна, звичайно, було допускати, щоб в штрафну пройшла така націлена передача ... Чи варто пред'являють претензії до Бойка за перший пропущений гол? - Напевно, можна. Але в той же час удар вийшов хоч і не сильним, але вкрай незручним для воротаря, м'яч пройшов під пахвою. Але все одно Бойко повинен був зіграти краще. Це не був удар з неберущімся. Втім, звинувачувати тільки Бойко не варто. Тому що перед цим була серія помилок польових гравців.

«Арбітр пошкодував господарів»

Незважаючи на пропущений м'яч Динамо зуміло майже відразу переламати хід гри і відігратися. Команда знала, як можна зловити голландців? - Динамо дотримувалося свого плану на гру. Гості знали, що Аякс буде грати агрсесівно, а динамівці діяли обережно. Пропущений гол не змінив їх стратегії, тому що треба було забити гол на виїзді. Успіх прийшов зі стандарту, який виглядав награним. Передача на Кадара була цілеспрямованою, а Кендзьора замикав дальню штангу. За рахунку 1: 1 був момент, догда голландці поклали в штрафний Віктора Циганкова ... - Так, момент такої, після перегляду якого, можна сказати, що суддя пошкодував господарів. Чому ще в першому таймі динамівці знову пропустили два м'ячі? - Другий гол варто віднести до нещасного випадку, тому що був рикошет від голови Кадара. Але Циганков, схоже, теж не встиг щільно зіграти з найближчим футболістом, який завдав удар поворотам Бойко. У третьому голі все сталося стрімко, втративши м'яч, динамівці не зуміли швидко перебудуватися з атаки на оборону. Зараз сучасний футбол і будується на тому, що хто швидше це робить, той і святкує успіх.

«У футболі немає нічого неможливого»

У другому таймі, хто був ближче до успіху? - Моменти були в обох команд. Думаю, корективи, внесені Хацкевич, допомогли Динамо трохи заспокоїтися і перебудувати гру, зробивши заміну Гармаша. Аякс теж грав вже не так агресивно, тому що серйозно виклався в першому таймі.  Динамо в Києві треба забити два голи для того, щоб пройти Аякс. Реально це зробити? - У футболі немає нічого неможливого. Зеніт відігрувався після чотирьох голів, Барселона - після п'яти. Все може бути. Команда повинна зібратися, хоча буде важко. Аякс вже знає стиль гри Динамо. Хацкевичу доведеться придумати щось неможливе, щоб здивувати гостей, змусити грати їх без м'яча і притиснутися до свого штрафного. Тут уже потрібен на гру план з гостроатакуюча футболом ... Богдан ЛЕОНЧУК  Тепер врятує тільки подвиг. Повний розклад по матчу Аякс - Динамо