Андрій Борячук: «Радий, що отримав ігровий час від Луїша Каштру»

20.10.2019 08:00
Нападаючий Шахтаря в інтерв'ю КОМАНДІ 1 розповів про свої емоції після того, як два роки не з'являвся у складі гірників
Борячук

Андрій Борячук

У переможному поєдинку з Колосом (6: 0) в складі Шахтаря на 73-й хвилині гри на заміну замість Жуніора Мораеша вийшов Андрій Борячук. Останній раз в формі гірників Борячук виходив на поле в травні 2017 року. Після цього футболіст виступав в оренді в Маріуполі, а потім знову повернувся в розташування донецької команди. - Андрій, що відчуваєш після того, як знову повернувся на поле у ​​формі Шахтаря через тривалий час? - Дійсно, це була моя перша гра за Шахтар за два роки. Був в оренді в Маріуполі, тому вийшло, що не грав за Шахтар два роки. Радий, звичайно, що вийшов на поле і отримав стільки ігрового часу, скільки мені виділив Луїш Каштру. Гра склалася для нас добре, команда взяла три очки в матчі з Колосом. - Про що просив тебе Каштру, коли виходив на заміну замість Мораеса на 19 хвилин другого тайму? - Просив грати вище до атаки, створювати гостроту біля штрафної Колоса. - Доля матчу була вирішена ще в першому таймі? - Звичайно, команда забила п'ять голів і ще один м'яч у другій половині гри. Не можу сказати, що були розслаблені після перерви, але після перерви команда в спокійному режимі довела матч до переможного кінця. - Тепер відчуваєш довіру від Луїша Каштру, готовий грати в наступних матчах? - Довіра відчуваю, безумовно. У Шахтарі завжди велика конкуренція, тому треба продовжувати багато працювати, щоб грати. Зрозуміло, що тренер нічого не обіцяє, але його довіру відчуваю, і це дає мотивацію працювати далі. - Шахтар солідно відірвався від переслідувачів у чемпіонаті. Це не розслабляє команду? - Ні. Тренер, навпаки, весь час знаходить слова, щоб команда не розслаблялася. Зараз наставник акцентував увагу на тому, що ми йдемо без втрат, з переможною серією в чемпіонаті, тому треба зробити все можливе, щоб ми продовжили вигравати в УПЛ як мінімум до кінця першого кола.   - Шахтар подумки вже перейшов до матчу Ліги чемпіонів проти Загреба? - Так, підходимо до цього матчу в гарному настрої. Хлопці зі збірної приїхали після двох перемог, переключилися на Колос і впевнено обіграли суперника. Тому настрій на Загреб самий бойовий. Всі думки тепер про цю гру і про те, щоб здобути три очки. Богдан ЛЕОНЧУК Мораес відсунув Гусейнова на кордон топ-10 бомбардирів чемпіонату України

Вибираємо кращого українського гравця в матчі Україна - Португалія (зазначте не більше трьох кращих гравців, порядок місць значення не має)

• Андрій Пятов (33%, голосів: 1 358)
  • Віталій Миколенко (19%, проголосувало: 769)
  • Андрій Ярмоленко (17%, проголосувало: 692)