Андерлехт Євгенія Макаренко на останніх хвилинах втратив перемогу в першості Бельгії

02.09.2018 16:25
Євген Макаренко відіграв весь матч за Андерлехт, але не допоміг своїй команді здобути перемогу над Антверпеном Єгора Назарин

фото rsca.be

Брюссельський Андерлехт зіграв внічию в 6-му турі першості Бельгії з Антверпеном - 1: 1. Український півзахисник Євген Макаренко вийшов на поле домашнього Констант Ванден Сток з перших хвилин матчу. Інший українець, Єгор Назарин, який виступає за Антверпен, залишився на лавці запасних. Макаренко провів на полі весь ігровий час. Хоча українець результативними діями не відзначився, як завжди, був дуже корисний у відборі. По ходу матчу господарі володіли ігровою ініціативою і вели в рахунку до 90-ї хвилини. Однак в останній момент гості зуміли зрівняти рахунок. Після цього матчу Андерлехт з 13 пунктаміостался на третьому місці в турнірній таблиці першості Бельгії.  У наступному турі Макаренко з партнерами очікує принциповий поєдинок на виїзді з Генком Руслана Малиновського.

Тренер Спортинга: «Зіграємо проти суперників рівня Ліги чемпіонів»

Яке місце збірна України займе в групі Ліги націй?

• 1 (53%, голосів: 5 323)
  • 3 (24%, голосів: 2 460)
  • 2 (23%, голосів: 2 274)

Всього голосів: 10 057