Олексій Хобленко: «У грі з Зорею у нас виходило багато ...»

19.01.2018 19:58
Луганчани програли свій перший контрольний поєдинок на зборі в Туреччині

Олексій ХОБЛЕНКО взяв активну участь в перемозі Леха над Зорею ... Фото lechpoznan.pl

Не потрібно надавати велике значення контрольній грі Зорі проти польського Леха. Для луганчан це був перший спаринг в 2018 році, причому не варто забувати, що у Юрія Вернидуба в складі багато нових виконавців. Зоря. 1-й тайм: Лунін, Тимчик, Сваток, Литвин, Чеберко, Андрієвський, Гордієнко, Харатін, Караваєв, Луньов, Громов. Зоря. 2-й тайм: Чуваев, Шершень, Чечер, Авраменко, Сухар, Ондуа, Бабенко, Леонідас, Кочергін, Сілас, Юрі. Сам матч завершився перемогою Леха з рахунком 3: 1. У луганчан гол на рахунку бразильського нападаючого Юри. У складі поляків до 61-ї хвилини відіграв Володимир Костевич, а на 61-й на поле вийшов нападник Олексій Хобленко, який виявився причетним до третього голу. Після його удару Чуваев відбив м'яч, але партнер Хобленко добив його в порожні ворота. Після матчу Олексій ХОБЛЕНКО прокоментував КОМАНДЕ1 адаптацію до новому колективі: «Вчу польську мову, в загальному, потроху освоююся в команді. Добре, що є Володя Костевич, який допомагає мені швидше зрозуміти принципи гри Леха, особливо в атаці. А що стосується самої гри, то команда намагається грати в швидкий комбінаційний футбол. І у зустрічі з Зорею у нас виходило багато ... » Додамо, що свій наступний контрольний поєдинок підопічні Юрія Вернидуба проведуть 21 січня проти загребського Динамо. Юрій Вернидуб: «Якщо гравець не хоче в Зорю, то навіщо його смикати» Олексій Хобленко: «Готовий до конкуренції в польському клубі»