Олександрія забила три голи, але програла в першому літньому спарингу

26.06.2019 19:56
Олександрія провела перший спаринг в рамках навчально-тренувального збору в Голландії

Фото fco.com.ua

Команда Володимира Шарана прибула в місто Тегелен в понеділок, 24 червня. Після кількох тренувань українці перейшли до спарингів. Першим суперником бронзового призера УПЛ був німецький Юрдінген з Третьої Бундесліги.  Олександрія забила два швидкі м'ячі зусиллями Олексія Довгого і Дениса Безбородька, який нещодавно приєднався до команди. Однак потім німці здійснили камбек, відзначившись чотирма голами. Олені зуміли відповісти лише точним ударом Максима Задерака в кінцівці. Олександрія - Юрдінген - 3: 4 (2: 1) Голи Олександрії: Довгий (5), Безбородько (6), Задерака (80). Олександрія (1-й тайм): Білик, Стецьків, Бабогло, Прокопчук, Лучкевич, Протасов, Запорожан, Довгий, Третьяков, Устименко, Безбородько. Олександрія (2-й тайм): Рудик, Мірошниченко, Бухав, Гречишкін, Стецьків (Пашаєв, 60), сновигають, Литвяк, Банада, Задерака, Ковалець, Сітало. Відзначимо, що під час навчально-тренувального збору Олександрія проведе ще чотири спаринги. Заплановані матчі проти Андерлехта (28 червня), АЗ з Алкмара (29 червня), поки що ні обраного суперника (3 липня) і Стандарда (6 липня).

Підводимо підсумки: Олександрія-2018/2019 в чемпіонаті України та інших турнірах

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)