Олександрія забила перші голи на турецькому зборі

01.02.2019 17:00
Точні удари Віталія Паламаря та Дениса Дедечко принесли городянам перемогу в спарингу над вірменським Пюніком

Денис Дедечко. фото fco.com.ua

Сьогодні, напевно, головний тренер Олександрії Володимир Шаран не буде сильно лаяти свою команду, хоча з двох причин. По-перше, його підопічні здобули першу перемогу на зборах, забивши при цьому дебютні м'ячі, а по-друге, український колектив, нарешті, зберіг свої ворота на замку.

У другому таймі Лучкевич не реалізував пенальті

У поєдинку проти вірменського Пюніка Олександрія забивала в двох таймах (гра проходила в форматі два тайми - по 40 хвилин). Спочатку на 29-й хвилині рахунок відкрив Віталій Пономар, а на 45-й хвилині Денис Дедечко закріпив перевагу. 2: 0. Більш того, на 69-й хвилині Валерій Лучкевич не реалізував пенальті, потрапивши в поперечину. Олександрія: Паньків (Рудик, 68), Бабогло (Цуріков, 73), Шендрик, Лучкевич, Гречишкін (Задерака, 41), Стецьків (Микицей, 53), Запорожан (Дедечко, 41), Банада (Семенов, 61), Ковалець (шастати, 53), Полярус (Устименко, 61), Паламар (Сітало, 41). Заключний поєдинок на поточному етапі підготовки Олександрія зіграє 2 лютого з македонським Вардаром.