Олександрія забила чотири сухі м'ячі Карпатам в матчі чемпіонату України

04.03.2020 20:35
Олександрія здобула розгромну виїзну перемогу в поєдинку 21-го туру чемпіонату України у Львові

Фото Євгена КРАВСА

Карпати в поєдинку 21-го туру чемпіонату України брали Олександрію. Обидві команди невдало розпочали весняну частину першості, заробивши в двох матчах по одному очку. Проте, фаворитом поєдинку виглядала Олександрія, чия гра виробляла краще враження. Зустріч проходила в складних погодних умовах. У першому таймі під час снігопаду на важкому полі команди майже не створювали небезпечних моментів. Лише на 35-й хвилині стався досить спірний епізод, який призвів до взяття воріт. Після подачі кутового у центрі штрафного впав Бабогло, після чого арбітр призначив пенальті. Третьяков був точний - 1: 0.  У другій половині гри Олександрія повністю довела свою перевагу, а ось львів'янам явно не вистачило фізики. Спочатку Третьяков оформив дубль, а потім Сітало та Банада довели рахунок до розгромного --4: 0.

Чемпіонат України. Прем'єр Ліга. 21 тур

Карпати - Олександрія - 0: 4 (0: 1)

Голи: Третьяков (37, з пенальті, 58), Сітало (72), Банада (89). Карпати: Каніболоцький, Мартінс, Халл, Гіоргадзе (Прийма, 62), Дубінчак, Лях, Кльоц (Хахльов, 62), Притула, Назарин, Козак (Лейоус, 46), Матар Олександрія: Паньків, Мірошниченко, Дубра, Бабогло, Вантух (Стецьків, 75), Лучкевич, Банада, Гречишкін (Гордієнко, 84), Мишенко (Довгий, 73) Третьяков, Сітало попередження: Козак (14), Халл (31), Назарин (59) - Мірошниченко (50), Довгий (90 + 2) Після цього поєдинку у Карпат залишилося 12 очок і вони перебувають на останньому місці в турнірній таблиці. Олександрія з 37 пунктами на п'ятій позиції. У наступному турі підопічні Романа Санжара зіграють зі Львовом, а Олександрія прийме київське Динамо.