Олександрія в вольовому стилі обіграла суперника з Німеччини

03.07.2019 10:32
Олександрія провела черговий контрольний поєдинок в рамках навчально-тренувального збору в Голландії

Фото fco.com.ua

Після поразки від Юрдінгена (3.4) І перемог над Андерлехтом (2.1) І АЗ (3.0) Бронзові призери УПЛ перевірили на міцність німецький Дуйсбург, який за підсумками минулого сезону вилетів в третю Бундеслігу. Українці пропустили першими на 64-й хвилині, але здобули вольову вікторію. У складі Олександрії відзначилися Кирило Прокопчук і Дмитро шастати. Дуйсбург - Олександрія - 1: 2 (0: 0) Голи Олександрії: Прокопчук (84), сновигають (86). Олександрія (1-й тайм): Паньків, Пашаєв, Бабогло, Бухав, Стецков, Довгий, Банада, Третьяков, Задерака, Безбородько, Ковалець. Олександрія (2-й тайм): Рудик, Стецков, Прокопчук, Бухав, Лучкевич, шастати, Гречишкін, Запорожан, Протасов, Сітало, Безбородько. У заключному поєдинку в рамках голландського збору Олександрія битиметься з бельгійським Стандардом (6 липня).

Кирило Ковалець: «Головний тренер дозволив після матчу випити пива ...»

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)