Олександрія в Туреччині під проливним дощем розгромила вірменський Пюнік

25.01.2018 17:45
Важкі погодні умови сприяли підопічним Володимира Шарана в поєдинку з єреванській командою

Фото fco.com.ua

Наставник Олександрії задіяв у грі практично всіх виконавців, які прибули на тренувальний збір. Гра почалася відверто хаотичними діями футболістів обох команд. Першими прийшли в себе українці, яким до перерви вдалися дві результативні атаки. Голи на свій рахунок записали Андрій Запорожан і Сергій Старенький. Після перерви над стадіоном готелю Gold City вибухнув проливний дощ. Як з'ясувалося, в таких умовах краще себе почували футболісти Олександрії. У всякому разі, вони примудрилися набити ще чотири м'ячі в ворота вірменського Пюніка. Відзначилися Євген Банада, Тимур Стецьків, Євген Протасов і Василь Грицук з пенальті. 6: 0. Останній свій матч на турецькому тренувальному зборі Олександрія проведе 26-го січня з Пловдивським Ботева. Володимир Шаран: «Будемо шукати кваліфікованого нападника»