Олександрія в спарингу розгромила вірменський Пюнік

26.01.2020 19:15
Команда Володимира Шарана може претендувати на звання найрезультативнішою команди турецького узбережжя

Фото fco.com.ua

Свій останній матч на першому турецькому зборі Олександрія провела з вірменським Пюніком. Гра завершилася впевненою перемогою української команди - 5: 2.

Товариський матч

Олександрія (Україна) - Пюнік (Вірменія) - 5: 2

Голи: Устименко (11), Безбородько (23), Тейшейра (47), Третьяков (61, з пенальті), Сітало (70) - Шендрик (29, в свої ворота), (68). Олександрія. 1-й тайм: Паньків, Шендрик, Дубра, Пашаєв, Мірошниченко, Запорожан, Грицук, Куліш, Задерака, Устименко, Безбородько. 2-й тайм: Паньків (Рудик, 60), Лучкевич, Бабогло, Мельник, Третьяков, Протасов, Івахно, Тейшейра, сновигають (Довгий, 65), Мишенко, Сітало. Відзначимо, що в п'яти спарингах, проведених на поточному зборі, Олександрія чотири рази виграла і один раз зіграла внічию, а результативність команди склала 3,6 м'яча за гру. Додому команда повернеться 28 січня, а другий збір у городян пройде в Туреччині з 2-го по 14 лютого.

Олександрія в першій частині сезону-2019/2020: всі матчі і статистика гравців команди