Олександрія з видаленням Шарана в першому таймі забезпечила собі перемогу над Карпатами

21.10.2018 21:00
Команда Володимира Шарана втримала перемогу над Карпатами в 12-му турі УПЛ
Олександрія

Фото Євгена КРАВСА

Олександрія продовжує погоню за Динамо і в 12-му турі здобула впевнену перемогу, обігравши в рідних стінах Карпати - 2: 1. У першому таймі олександрійці відправили два м'ячі у ворота львів'ян. Спочатку грубою грою в обороні гостей скористався шастати, який пробив в ближній кут з гострого кута. А під кінець тайму Олександрія забила другий м'яч - цього разу шастати асистував Ковальцю. Після перерви Карпати один м'яч відіграли, відзначився Гуцуляк. Але на більше команда Жозе Мораїша не вистачило. Відзначимо, що в кінці гри з технічної зони був видалений головний тренер олександрійців Володимир Шаран. Тренер взяв участь в словесну перепалку з гравцями львівської команди, після чого арбітр зустрічі Катерина Монзуль попросила тренера покинути лаву. Перемога дозволила Олександрії продовжити погоню за Динамо, відстаючи від киян на чотири очки. Карпати з 10 очками залишилися на 10-му місці. Чемпіонат України. Прем'єр Ліга. 12-й тур Олександрія - Карпати - 2: 1 Голи: Шастати (11), Ковалець (41) - Гуцуляк (54).

Андрій Борячук: «Маріуполь дуже хотів перервати невдалу для себе серію»

Вибираємо кращого українського гравця в матчі Україна - Чехія (зазначте не більше трьох кращих гравців, порядок місць значення не має)

• Малиновський Руслан (33%, голосів: 1 976)
  • Пятов Андрій (23%, голосів: 1 367)