У контрольному матчі Олександрія не помітила македонців

24.01.2020 18:29
На турецькому зборі підопічні Володимира Шарана добули перемогу над командою Македонія Гьорче Петров

Дмитро шастати. фото fco.com.ua

Черговий спаринг для Олександрії в Туреччині вийшов найбільш результативним. У ворота команди з Північної Македонії Македонія Гьорче Петров підопічні Володимира Шарана забили п'ять м'ячів. 5: 0.

Товариський матч

Олександрія (Україна) - Македонія Гьорче Петров (Північна Македонія) - 5: 0

Голи: Вантух (13), Грицук (55, з пенальті), сновигають (69, 86), Безбородько (90 + 1, з пенальті). Олександрія. 1-й тайм: Білик, Дубра, Бабогло, Вантух (Протасов, 43), Пашаєв, Гречишкін, Банада, Гордієнко, Третьяков, Лучкевич, Сітало. 2-й тайм: Паньків, Мельник, Шендрик, Протасов, Мірошниченко, Довгий, Грицук, Тейшейра, Мишенко, шастати, Безбородько. Наступний матч Олександрія зіграє 26 січня проти вірменського Пюніка.

Олександрія в першій частині сезону-2019/2020: всі матчі і статистика гравців команди