Олександрія в Києві здобула вольову перемогу над Олімпіком

29.09.2018 15:05
Підопічні Володимира Шарана перервали свою триматчеву серію без перемог в чемпіонаті

Володимир Шаран, fco.com.ua

До очної зустрічі проти Олімпіка Олександрія, яка стала порушником спокою в поточній першості, підходила з триматчеву серією без перемог. Сам поєдинок вийшов цікавим. Але як потім виявилося, команда Володимира Шарана виглядала свіжіше, так як серед тижня в кубковому поєдинку проти Чорноморця олександрійці грали, по суті, другим складом, в той час, як олімпійці в 1/8-й відіграли 120 хвилин проти Зірки.

Долю матчу вирішив пенальті

Але поки були сили підопічні Романа Санжара ні в чому не поступалися супернику. Більш того, вони відкрили рахунок (відзначився Кольцов на 11-й хвилині). І навіть, коли шастати на 25-й хвилині відквитав м'яч, вже через чотири хвилини Олімпік знову вийшов вперед завдяки точному удару Політило. Краща функціональна готовність олександрійців позначилася в другому таймі, коли гості мали солідну ігрову перевагу. Зрівняли рахунок гості після розіграшу кутового. Подачею від Ковальця скористався кращий бомбардир Олександрії Банада, який забив свій п'ятий гол у чемпіонаті. А розв'язка наступила на 89-й хвилині. Швидка контратака Олександрії завершилася фолом Снурніцина на Сітало в штрафний. Пенальті реалізував Грицук. Втім, господарі могли відігратися, але в компенсований час удар Геннадія Пасіч прийняла на себе штанга. 2: 3.