Олександрія в більшості упустила перемогу у Львові

29.02.2020 15:11
Команда Єгіше Мелікяна зуміла вирвати нічию у підопічних Володимира Шарана в кінцівці поєдинку

Фото pfclviv.com

Знятий трансферний бан дозволив головному тренеру Олександрії Володимиру Шарану перед грою зі Львовом заявити на чемпіонат відразу трьох футболістів, яких клуб підписав ще перед зборами. І треба ж було такому статися, що саме один з них став автором гола вже на 11-й хвилині. Після передачі Гречишкіна і знижки Банади, Мишенко класно в дотик відправив м'яч у ворота Львова. Більше в першому таймі ніяких пам'ятних подій не було. А коли після перерви (53-тя хвилина) другу жовту картку заробив Микита Татарка, вже, напевно, ні в кого не викликало питання, хто виявиться переможцем цієї зустрічі. Більш того, гості повинні були перемагати з більшим рахунком, проте на 87-й хвилині одна з рідкісних контратаках господарів принесла їм нічию. З Біликом холоднокровно розібрався Альваро. 1: 1.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 20-й тур

Львів - Олександрія - 1: 1 (0: 1)

Голи: Альваро (87) - Мишенко (11). Львів: Сарнавський, Борзенко, Приймак (Жонатан, 83), Братков, Гончар, Бопесу, Ренан (Яковеллі, 72), Богунов (Велвес, 58), Альваро, Сабіно, Альваро. Олександрія: Білик, Шендрик, Дубра, Мірошниченко, Лучкевич, Вантух, Запорожан (Гордієнко, 72), Банада (Грицук, 90), Гречишкін, Мишенко (Третьяков, 58), Сітало, Попереджені: Татарка (20), Бопесу (64), Сабіно (90 + 2) - Мишенко (14), Шендрик (70). вилучений: Татарка (53, повторне попередження).

Василь Кардаш: «Дніпро-1 розраховує на більшу, ніж нічия. Навіть в матчі з Динамо »