Олександрія уникла поразки в поєдинку Ліги Європи проти Гента

03.10.2019 20:46
Підопічні Володимира Шарана завоювали перше очко в груповому раунді Ліги Європи

Фото fco.com.ua

У другому турі групового раунду Ліги Європи Олександрія приймала Гент, самий український клуб в Європі, в якому виступає відразу три футболісти збірної України. На батьківщину приїхали всі троє: Роман Яремчук і Ігор Пластун вийшли на поле з перших хвилин (другий виступав в захисній масці після перелому носа), а Роман Безус не потрапив в заявку Гента через пошкодження. Щоб залишитися в грі і претендувати на вихід з групи олександрійцям в цьому поєдинку потрібно було перемагати, в крайньому випадку не програти. І вже на 1-й хвилині підопічні Володимира Шарана могли відкривати рахунок, але удар головою Лучкевича в упор парирував Камінські. Відповідь Гента не змусив себе довго чекати. На 3-й хвилині Лустіг пробив поруч зі штангою. Як реалізовувати моменти продемонстрував Депуатр на 6-й хвилині, точно пробивши з під Пашаєва. Паньків був безсилий. 0: 1. Після цього гра у господарів явно розладналася. Високий пресинг від Гента не давав олександрійцям толком вийти зі своєї половини поля, а закидання ні до чого не приводили. Сигналом до активних дій став прохід Сітало, після передачі якого у воротарський Третьякову зовсім трохи не вистачило, щоб переправити м'яч у сітку. Правда, незабаром гості знову відповіли гостро. Після кутового Нгадеу-Нгаджуі послав м'яч у штангу. І все ж гостріше в кінцівці тайму були олександрійці. Наприклад, удар Банади Камінські з труднощами перевів м'яч на кутовий, а ще один постріл від півзахисника городян трохи розминувся зі штангою. Початок другого тайму став продовженням першої половини гри. Олександрія більше володіла м'ячем, правда, до небезпечних моментів справа не доходила аж до 60-ї хвилини, коли масована атака господарів завершилася взяттям воріт. Удар Ковальця відбив воротар, а першим на добиванні виявився Сітало. 1: 1. Після цього ініціативою заволоділи бельгійці. Що стосується Яремчука, то він по ходу поєдинку непогано підігравав партнерам. А на 76-й хвилині міг забити, але з його ударом впорався Паньків. І кінцівка поєдинку пройшла на половині поля олександрійців, але українська команда досить впевнено захищалася і здобула своє перше очко в груповому раунді Ліги Європи.

Ліга Європи. груповий раунд

Олександрія - Гент - 1: 1 (0: 1)

Гол: Сітало (60) - Депуатр (6). Олександрія: Паньків, Пашаєв, Дубра, Бухав, Мірошниченко, Банада, Гречишкін, Ковалець (Довгий, 75), Лучкевич (Безбородько, 86), Третьяков, Сітало (шастати, 80). Гент: Камінські, Лустіг, Пластун, Нгадеу-Нгаджуі, Асаре, Овусу, Давид, Кумс, Оджіджа, Депуатр (Квілітая, 85), Яремчук (Кубо, 89). Ліга Європи. TM: лідер Гента варто більше, ніж весь склад Олександрії (фото)