Олександрія уникла поразки в матчі з Ковалевським Колосом

22.09.2019 20:32
Олександрія в виїзному матчі з Ковалевським Колосом уникла поразки, завдяки точному удару Владислава Бабогло

Фото fco.com.ua

У завершальному поєдинку 8-го туру чемпіонату країни в Києві на Оболонь-Арені Колос приймав Олександрію. Обидві команди ведуть боротьбу за перебування у верхній частині турнірної таблиці, так що результат матчу впливав на ситуацію в лідируючій групі. Команди почали поєдинок надобережного, більше дбаючи про безпеку своїх воріт, ніж про можливість забити м'яч. Перша половина гри була багата великою кількістю порушень, а Ільїну і Безбородько і зовсім розбили голови в кров. Однак арбітр матчу Дмитро Крівушкін заспокоїв пристрасті чотирма жовтими картками і поступово хвиля фолів зійшла нанівець. А перед самою перервою Колос заробив пенальті. Після подачі кутового Оріховський впав у штрафному в боротьбі з Лучкевич та суддя вказав на точку. Удар Дениса Костишина на 45-й хвилині був точний. Природно, у другому таймі підопічні Володимира Шарана і створили кілька моментів для взяття воріт. Зусилля гостей увінчалися успіхом на 68-й хвилині. Владислав Бабогло після кутового ударом головою з лінії воротарського зрівняв рахунок - 1: 1. За три хвилини до кінця основного часу Колос міг вирвати перемогу. Удар Кожушко з гострого кута прийшовся під поперечину, але Олександрію врятував Паньків, перевівши м'яч на кутовий. У підсумку, 1: 1 - бойова нічия. Олександрія набрала 13 очок і вийшла на чисте третє місце. У Колоса 11 пунктів і ковалевци наздогнали за очками Динамо і Дніпро-1.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 8 тур

Колос - Олександрія - 1: 1 (1: 0)

Голи: Костишин (45, з пенальті) - Бабогло (68). Колос: Волинець, Зозуля, Максименко, Парамонов, Чорноморець, Мілько, Оріховський, Ільїн, Волков (Морозко, 54), Костишин (Смирний, 71), Нехтій (Кожушко, 80) Олександрія: Паньків, Лучкевич, Дубра (Бабогло, 46), Шендрик, Стецьків, Запорожан, шастати, Ковалець, Гречишкін, Задерака (Сітало, 78), Безбородько (Третьяков, 46). Попереджені: Волков (13), Мілько (40), Оріховський (47) - Стецьків (25), Шендрик (45 + 3). У наступному турі Колос у Львові зіграє з Карпатами, а Олександрія прийматиме ФК Львів.  Ахмед Алібеков: «Молодіжна збірна повинна вийти на Євро з першого місця»

Скільки, на Ваш погляд, українських клубів зможуть пройти в плей-офф єврокубків сезону-2019/2020?

• Два (62%, голосів: 1 233)