Олександрія зіграла внічию в четвертому спарингу свого болгарського збору

02.07.2018 18:36
Олександрія зіграла внічию в четвертому товариському поєдинку свого навчально-тренувального збору в Болгарії з кіпрським Анортосісом

Фото twitter / FCO1948

Після вчорашньої великої перемоги з рахунком 5: 0 над сербським Динамо (Вране) підопічні Володимира Шарана сьогодні провели четвертий товариський поєдинок на своєму болгарському зборі. На тому ж стадіоні «Евіма футбол» Олександрія зіграла внічию з кіпрським Анортосісом - 1: 1.  Єдиний м'яч у складі олександрійців на 61-й хвилині забив Артем Сітало. Однак уже через чотири хвилини грузинський легіонер Анортосиса Ніка Качарава зрівняв рахунок.  Олександрія (стартовий склад): Паньків, Бацула, Бондаренко, Шендрик, Пашаєв, Запорожан, Банада, Цуріков, Грицук, Полярус, Пономар. Свій наступний спаринг українці проведуть 5 липня. Їх суперником буде софійський ПФК Левскі.

Серхіо Рамос: «Поразка від господарів ЧС - чорний день для всієї Іспанії»

Хто, на Ваш погляд, стане найкращим бомбардиром ЧС-2018?

• Харрі Кейн (Англія) (66%, проголосувало: 935)