Олександрія зіграла з екс-командою Лучкевича і повернулася в Україну

08.07.2019 11:20
Олександрія провела останній контрольний поєдинок в рамках навчально-тренувального збору в Голландії

Фото fco.com.ua

Після поразки від Юрдінгена (3.4), Перемог над Андерлехтом (2.1), АЗ (3.0) І Дуйсбургом (2.1) Підопічні Володимира Шарана провели заключний спаринг в Голландії. Українська команда зіграла внічию з бронзовим призером чемпіонату Бельгії Стандардом. Олександрійці пропустили ранній гол, але незабаром після кутового відзначився Олексій Довгий. Ближче до перерви зимовий новачок Оленів Максим Третьяков замкнув простріл партнера, проте в другому таймі Стандард вдалося зрівняти рахунок. Додамо, що в стартовому складі Олександрії на полі з'явився Валерій Лучкевич, який раніше виступав за бельгійську команду. Олександрія - Стандард - 2: 2 (2: 1) Голи: Довгий (18), Третьяков (34) - Карсела-Гонсалес (12), Летьєнн (64). Олександрія (стартовий склад): Паньків, Пашаєв, Бабогло, Бухав, Стецков, Гречишкін, Банада, Довгий (Запорожан, 32), Лучкевич, Безбородько, Третьяков. У неділю Олександрія повернулася з Голландії в Україну. Другий навчально-тренувальний збір команда проведе в Болгарії 11-20 липня і за цей період зіграє три спаринги.

Анкета УПЛ. Олександр Головко: «У майбутньому сезоні ніхто не зможе розслабитися»

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)