Олександрія в Білорусі: солідна гра і перспективна нічия

17.08.2017 21:23
Команда Володимира Шарана не дозволила розганятися завсіднику групових раундів єврокубків з Борисова

фото fcbate.by

Незважаючи на те, що в протистоянні БАТЕ і Олександрії фаворитом спочатку вважався білоруський клуб, після першого матчу цього вже не скажеш. Підопічні Володимира Шарана постали добре організованою командою. Український колектив не вибив з колії навіть пропущений на восьмій хвилині м'яч (відзначився Іванич). Городяни строго дотримувалися обраної тактики і на 19-й хвилині були за це винагороджені. Андрій Цуріков зробив флангову передачу, а ні ким не опікуваний Банада увігнав м'яч у сітку з лінії воротарського. Гості вражали своїм холоднокровністю і не дали суперникові створити чогось серйозного до перерви. А ось самі могли забити, але удача відвернулася від Цурикова. Другий тайм, також, можна сказати, був за Олександрією, навіть незважаючи на те, що, як здалося, м'ячем більше володіли господарі. Гольових моментів практично не було, оскільки команди не хотіли ризикувати. Але якщо для гостей це було зрозуміло, то борісовчане розчарували. Це навіть підтвердили білоруські фахівці і журналісти після матчу. Так, в кінці господарі могли забити, коли м'яч після удару Іваничі потрапив в поперечину. Але це було б несправедливо. У підсумку - 1: 1.

Ліга Європи. Плей-офф раунд. перший матч

БАТЕ (Білорусь) 1
Олександрія (Україна) 1
Голи: 1: 0 Іванич (8, Гордійчук), 1: 1 Банада (19, Цуріков). БАТЕ: Щербицький, Булят, А.Володько (Сігневіч, 59), Іванич, Мілуновіч, РОДІОНОВ (Туомінен, 83), Драгун, Стасевич, Бага, М.Володько, Гордійчук (Кендиш, 77). Запасні: Чичкан, Гайдучик, Березкін, Поляков. Тренер: Олександр Ермакович. Олександрія: Паньків, Чеботаєв, Цуріков, Полярус (Старенький, 77), ЗАПОРОЖАН (Каленчук, 63), Гітченко, Сітало, Грицук (Пономар, 69), Бацула, Банада, Басов. Запасні: Леванідов, Бондаренко, Куліш, Пашаєв. Тренер: Володимир Шаран. 17 серпня. Борисов. Стадіон Борисов Арена. 12 500 глядачів. Арбітр: Т.Богнар (Угорщина). Попереджені: Стасевич (67), Мілуновіч (72) - Басов (3), Грицук (65).
Олександрія: шанс нагадати Ермакович про Шахтар