Олександрія знову переграла болгарську команду

21.01.2020 19:33
На турецькому зборі підопічні Володимира Шарана здобули вольову перемогу над колективом Чорно Море

Фото fco.com.ua

Третій матч поспіль Олександрія проводила контрольний поєдинок з болгарським колективом. після Ботева (4: 0) и Славії (2: 2) суперником олександрійців була команда Чорно Море. Матч пройшов у форматі чотири тайми по 30 хвилин. В результаті Олександрія завдяки голам Устименко (двічі) і шастати здобула вольову перемогу - 3: 1.

Товариський матч

Олександрія (Україна) - Чорно Море (Болгарія) - 3: 1

Голи: Устименко (98, 102), сновигають (110) - (36). Олександрія. 1-й тайм: Паньків, Вантух, Дубра, Шендрик, Мірошниченко, Банада, Гречишкін, Лучкевич, Третьяков, Ковалець, Сітало. 2-й тайм: Паньків, Вантух (Мишенко, 31), Дубра, Шендрик, Мірошниченко, Банада (Гордієнко, 44), Гречишкін, Лучкевич, Третьяков, Ковалець, Сітало. 3-й тайм: Білик, Пашаєв, Мельник, Бабогло, Стецьків, Гордієнко (Протасов, 76), Тейшейра, Довгий (Грицук, 76), Задерака, Мишенко (Запорожан, 76), Безбородько. 4-й тайм: Рудик, Пашаєв, Бабогло, Запорожан, Протасов, Куліш, Гордієнко, шастати, Грицук, Івахно, Устименко. Наступний матч на першому турецькому зборі Олександрія зіграє 24 січня проти команди Македонія Гьорче Петров (Північна Македонія).

Олександрія в першій частині сезону-2019/2020: всі матчі і статистика гравців команди