Олександрія з великим рахунком переграла Маріуполь в першості України

22.08.2020 20:22
Олександрія забила чотири м'ячі в в ворота Маріуполя і записала на свій рахунок перші три очки в новому чемпіонаті країни

Фото upl.ua

Кінець першого тайму і початок другого виявилися фатальними для Маріуполя у виїзному поєдинку 1-го туру чемпіонату України проти Олександрії.  Спочатку на 45-й хвилині Дмитро шастати пробив під поперечину і відкрив рахунок в матчі. А на самому початку другої половини гри Артем Гордієнко і Богдан Мишенко ще двічі змусили капітулювати Юрія Паньківа.  Єдиний м'яч у відповідь гості забили на 82-й хвилині зусиллями Андрія Кулакова, який скористався плутаниною, що виникла в штрафний Олександрії. Однак на першій компенсованій хвилині Денис Безбородько знову відновив розрив у рахунку. У підсумку, 4: 1 - переконлива перемога підопічних Володимира Шарана.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 1 тур

Олександрія - Маріуполь - 4:1 (1:0) Голи: Сновигав (45), Гордієнко (47), Мишенко (49), Безбородько (90 + 1) - Кулаков (82) Олександрія: Паньків, Мірошниченко, Гордієнко, Бабогло, Пашаєв, Ковалець (Грицук, 90), Гречишкін, Банада (Довгий, 79), Мишенко (Устименко, 79), сновигають (Безбородько, 66), Лучкевич (Задерака, 67). Маріуполь: Гальчук, Стасюк, Сагуткін, Биков, Тищенко (Муравський, 66), Ігнатенко (Петерман, 88), Топалов, Мишнєв, Кащук, Бондаренко (Чех, 59), Кулаков (Біблік, 88). Попереджені: Пашаєв (18) - Кащук (3), Тищенко (7), Биков (10), Топалов (33), Ігнатенко (62), Сагуткін (65), Мишнєв (74). У наступному турі Олександрія відправиться в гості до Міна, а Маріуполь в Запоріжжі зіграє з Зорею.

😁😢: обкладинки сьогоднішніх іспанських і італійських газет після фіналу Ліги Європи