Олександрія з Алібекова в складі програла кіпрському АЕЛу

16.07.2019 16:56
Олександрія провела другий контрольний поєдинок на навчально-тренувальному зборі в Болгарії

Фото fco.com.ua

Після перемоги над македонським борець (1: 0) підопічних Володимира Шарана чекав новий спаринг. Цього разу суперником бронзового призера Прем'єр-ліги був АЕЛ і Лімасола, який фінішував другим в чемпіонаті Кіпру. На жаль, олександрійці не знайшли відповіді на два забитих голи суперників. Відзначимо, що в стартовому складі команди на поле вийшов Ахмед Алібеков, який належить київському Динамо. Незабаром хавбек повинен підписати орендну угоду з Олександрією. АЕЛ - Олександрія - 2: 0 (1: 0) Голи: Агановіч (38), Хурадо (63, пенальті). Олександрія (1-й тайм): Білик, Стецков, Алібеков, Бухав, Запорожан, Гречишкін, Третьяков, Протасов, Ковалець, Лучкевич, Сітало. Олександрія (2-й тайм): Паньків, Шендрик (Прокопчук), Бабогло, Мірошниченко, Пашаєв, Алібеков (Литвяк), Банада, Задерака, шастати, Ковалець (Устименко), Безбородько. Під час болгарського збору українців також чекають спаринги з вірменським Гандзасара і туркменським Алтин Асир.

Перемоги Мораеса, пенальті Циганкова і одеський Арні. Бомбардири УПЛ по командам

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)