Олександрія розійшлася миром з болгарської Славією

19.01.2020 21:21
Забивши першими, підопічним Володимира Шарана в результаті довелося відіграватися у другому контрольному поєдинку на зборі в Туреччині

Фото fco.com.ua

Після ранкового матчу з болгарським Ботев у другому спарингу турецького збору Олександрія зустрічалася з ще одним болгарським колективом, Славією. Підсумок цієї зустрічі - нічия. Рахунок відкрив точним ударом з 11-метрової позначки Грицук. Потім олександрійці двічі пропустили. Втім, точний удар Безбородько приніс українському колективу нічию в цій зустрічі. 2: 2.

Товариський матч

Олександрія (Україна) - Славія (Болгарія) - 2: 2 Голи: Грицук (34, з пенальті), Безбородько (71) - (38), (59). Олександрія. 1-й тайм: Паньків, Стецьків, Пашаєв, Шендрик, Бабогло, Гордієнко, Грицук, Мишенко, Задерака, шастати, Устименко. 2-й тайм: Білик, Бабогло, Вантух, Мельник, Довгий, Гордієнко, Запорожан (Івахно, 72), Протасов, Тейшейра, Безбородько, Куліш. 21 січня Олександрія знову зіграє з представником вищого болгарського дивізіону Чорно Море.

Володимир Шаран: «В Олександрії дорожать поняттям« колектив »