Олександрія зазнала четвертої поспіль поразки в чемпіонаті України

16.04.2021 18:52

Підопічні Володимира Шарана в поєдинку чемпіонату України на виїзді програли Львову

фото УПЛ

У стартовому поєдинку 22-го туру першості країни Львів приймав Олександрію. Господарі відчайдушно борються за виживання в Прем'єр-Лізі і виглядали більш мотивованими, ніж гості, які практично втратили надії на місце в єврокубковій зоні.

Проте, саме олександрійці зуміли відкрити рахунок на 30-й хвилині зусиллями Дениса Устименко. Однак вже через дев'ять хвилин підопічні Анатолія Безсмертного відігралися. Гол на свій рахунок записав Ернест. Під завісу першого тайму, після удару Івана Брікнера, голкіпер гостей Олег Білик закинув м'яч у власні ворота.

Після перерви львів'янам вдалася віялова контратака і вихід три в два завершив точним ударом Назарій Нич.

У підсумку 3: 1 на користь Львова - четвертої поспіль поразки Олександрії в національній першості.

Львів набрав 18 очок і піднявся на 11-е місце в турнірній таблиці, а Олександрія з 26 пунктами залишилася на сьомій позиції.