Олександрія перемогла в контрольному поєдинку на зборі в Туреччині

14.02.2019 18:34
Підопічні Володимира Шарана перемогли третю команду узбекистанського чемпіонату

Віталій Пономар. фото fco.com.ua

Черговим суперником Олександрії на навчально-тренувальному зборі в Туреччині стала команда Новбахор. Рахунок на 11-й хвилині з передачі Артема Полярус відкрив Євген Банада. Втім, на 25-й хвилині Узбекистанская команда зрівняла рахунок. Так перший тайм і завершився. А перемогу команді Володимира Шарана на 70-й хвилині точним ударом приніс Віталій Пономар. 2: 1. Олександрія: Паньків (Леванідов, 46), Шендрик (Шкіндер, 84), Стецьків (Микицей, 46), Лучкевич (Стецьків, 49; Пашаєв, 81), Дедечко (Довгий, 58), Запорожан (Бабогло, 46), Гречишкін, Банада ( Дришлюк, 46), Полярус (Устименко, 63), Сітало (Протасов, 83), Задерака (Пономар, 46). Наступний контрольний поєдинок Олександрія проведе 17 лютого з білоруським Шахтарем.