Олександрія переграла Зорю в першості України з участю системи VAR

30.05.2020 17:58
Пенальті, призначений за допомогою системи VAR, зіграв вирішальну роль у перемозі Олександрії над Зорею

Фото fco.com.ua

У центральному матчі сьогоднішнього ігрового дня 24-го туру чемпіонату України зійшлися Олександрія і Зоря.  Вже за перші п'ять хвилин гри на стадіоні Ніка команди обмінялися небезпечними моментами, але відкрити рахунок гравцям обох клубів завадив брак точності. На 20-й же хвилині Зоря просто зобов'язана була забивати. В'ячеслав Кабан вийшов один на один з воротарем, але забарився і його удар встиг заблокувати Павло Пашаєв. А ще буквально через хвилину Михайло Перович потужно вистрілив над поперечиною воріт господарів.  Потім на 37-й хвилині вже Олександрія мала реальний шанс вийти вперед. Але Денис Мірошниченко з декількох метрів не влучив найнеймовірнішим чином.  На 62-й хвилині його подвиг повторив Євген Банада, який також втратив стовідсотковий момент, що не замкнувши дальню штангу. Через сім хвилин вже Махарадзе дістав м'яч після щільного удару Гречишкіна з лінії штрафної. Відзначимо невдалу гру під кінцівку зустрічі півзахисника луганчан Богдана Михайличенко, який протягом трьох хвилин примудрився заробити дві жовті картки і залишити гостей вдесятьох.  Вирішальний епізод стався на 89-й хвилині. Тільки що вийшов на заміну Йоель Абу Ханна штовхнув у штрафний Євгена Банада. Арбітр матчу Євген Арановський вдався до допомоги системи VAR.  Після перегляду повтору суддя поставив одинадцятиметровий і Дмитро Гречишкін потужним ударом приніс перемогу Олександрії - 1: 0. Після цієї перемоги розрив в турнірній таблиці між підопічними Володимира Шарана і трійкою Зоря, Динамо, Десна скоротився до трьох очок.

Чемпіонат України. Прем'єр Ліга. 24 тур.

Олександрія - Зоря - 1: 0 (0: 0)

Гол: Гречишкін (90 + 3, з пенальті). Олександрія: Паньків, Мірошниченко, Дубра, Бухав, Пашаєв, Ковалець, Гречишкін, Грицук (Банада, 56), Третьяков (Задерака, 61), Сітало (Безбородько, 79), Лучкевич (шастати, 79). Зоря: Махарадзе, Михайличенко, Вернидуб, Чеберко, Кабан (Тимчик, 60), Цвек, Хомченовський (Луньов, 74), Юрченко (Іванисеня, 89), Ледньов (Абу Ханна, 89), Кочергін, Перович (Громов, 74). попередження: Пашаєв (45 + 2) - Ледньов (70), Луньов (76), Михайличенко (80), Вернидуб (89). Вилучення: Михайличенко (84, повторне попередження) У наступному турі Зоря буде приймати Колос, а Олександрія в гостях зустрінеться з Динамо.

Ноу-хау для УПЛ. П'ять замін по ходу матчу: кому це вигідно?