Олександрія переграла Львів і вийшла на друге місце в першості України

28.09.2019 21:01
Підопічні Володимира Шарана переграли Львів і вийшли на другу позицію в турнірній таблиці чемпіонату України

Фото fco.com.ua

Два удари Банади і Безбородько вирішили долю поєдинку 9-го туру чемпіонату України між Олександрією і Львовом. На 35-й хвилині матчу Валерій Лучкевич увірвався в штрафну суперника і зробив передачу у воротарський на Банада. Останньому залишалося переправити м'яч в порожні ворота - 1: 0. Закріпити свою перевагу господарі змогли вже в компенсований час до другого тайму. Третьяков увірвався в штрафну Львова і прострілив точно на ногу Безбородько, який відправив м'яч у ворота - 2: 0.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 9 тур

Олександрія - Львів - 2: 0 (1: 0)

Голи: Банада (35), Безбородько (92). Олександрія: Паньків, Пашаєв, Бабогло, Ковалець (Довгий, 67), Третьяков, Мірошниченко, Бухав, Лучкевич (Задерака, 82), сновигають (Безбородько, 57), Гречишкін, Банада. Львів: Бандура, Люлька, Квасний, Братков, Мартан, Борзенко, Богунов (Зубков, 77), Сабіно, Ренан (Феліпе, 85), Пернамбуко, Педро. Попереджені: Мірошниченко (41), Банада (54), Гречишкін (72) - Педро (8), Мартан (72). У 10-му турі першості України Олександрія прийме Карпати, а Львів - Зорю.