Олександрія перед виїздом в Вольфсбург впевнено обіграла Дніпро-1

14.09.2019 14:56
У сьомому турі чемпіонату України Олександрія на своєму полі забила два голи в ворота Дніпра-1

Фото fco.com.ua

Перед початком поєдинку обидві команди розташовувалися у верхній половині таблиці, а дніпряни відставали від олександрійців на одне очко. Під час паузи на матчі збірних підопічні Володимира Шарана провели двосторонку з дублем, а спортклубовци поступилися Маріуполю в спарингу. Олександрія проводила матч з прицілом на майбутній виїзд в Вольфсбург, де відбудеться її дебют в груповому етапі Ліги Європи. У обох команд були футболісти, які днями допомагали своїм національним збірним різних рівнів. Також у дніпрян не міг вийти на поле дискваліфікований Когут. Перший тайм повністю залишився за господарями, які завдали дев'ять ударів по воротах Юрчука, тоді як опоненти у відповідь - жодного у відповідь. Серед олександрійців хороші шанси мали Дубра і Довгий, причому в одному епізоді голкіпер гостей перевага м'яч в штангу, також кілька пострілів завдав Мірошниченко. Дніпряни нічим не відповіли На початку другої половини зустрічі чорно-жовті продовжили свій тиск. В епізоді з ударом Лучкевича в ближній кут впорався Юрчук, а ось постріл Гупала після корнера відбила вже поперечина. Але на 54-й хвилині гості таки пропустили - Лопиренок після навісу з флангу подарував м'яч Довгому, який розстріляв ворота. Лише після години гри дніпряни завдали першого удару в площину воріт, але для Паньківа спроба Кравченко проблем не створила. У господарів били шастати і Ковалець, класний шанс упустив Задерака. На 77-й хвилині Олександрія все ж забила другий гол, коли спрацювала зв'язка вийшли на заміну гравців. Ковалець відпасував на Сітало, який прибрав опонента і реалізував свій момент. До кінця зустрічі підопічні Михайленко завдали ще кілька ударів в бік воріт Паньківа, але змінити результат не зуміли. Олександрія видобуває три очки і піднімається на друге місце в онлайн-таблиці. Додамо, що сьогодні в рамках чемпіонату відбудуться ще два поєдинки. Олександрія - Дніпро-1 - 2: 0 (0: 0) Голи: Довгий (54), Сітало (77, Ковалець). Олександрія: Паньків - Лучкевич, Дубра, Бухав, Мірошниченко - Банада, Гречишкін, Довгий (Ковалець, 64) - шастати (Задерака, 75), Безбородько (Сітало, 46), Третьяков. Дніпро-1: Юрчук - Лопиренок, Гуйє (Булеца, 71), Логінов, Шаповал - Чичиков, Кравченко, Вакулко - Коркішко (46, Сніжко), Куліш (Супряга, 67), Назаренко. попередження: Третьяков, Гречишкін - Булеца.

Афіша Прем'єр-ліги. Останні прикидки перед виходом в Європу

Вибираємо кращого українського гравця в матчі Україна - Нігерія (зазначте не більше трьох кращих гравців, порядок місць значення не має)

• Олександр Зінченко (36%, проголосувало: 657)
  • Андрій Лунін (24%, проголосувало: 426)